Listopad 2017

Lehký update - předvánoční horečka?

26. listopadu 2017 v 11:40 | ver |  Deník
Ahoj všichni,

dlouho jsem tu nebyla, jelikož jsem měla hodně práce do školy a taky je před zkouškovým, takže šprtám a šprtám. Však to znáte. A do toho šílenství ohledně Vánoc. Nakupování dárků, trhy apod. Ale chci vám dát lehčí update, co se dělo v posledních týdnech a tak.

Co se týče mýho hubnutí, nejsem na tom nijak hrozně. Zhubla jsem od té doby, co jsem na dietu najela, ale jakmile byl stres, tak se mi váha docela zastavila a nechtěla zase spadnout dolů. A proto jsem se rozhodla, že tomu budu ještě víc pomáhat. Jelikož mě škola nebaví, tak radši chodím po večerech do fitka nebo prostě jen tak někam se projít.

Za tu poslední dobu mě hrozně baví plavání, jumping, zumba a i docela piloxing, ale snažím se i chodit jen tak běhat. Už nejím moc smažených věcí a takový ty Mekáče a Káefcéčka už jsem taky hodně omezila. Piju dost málo (já vím, je to špatně) a to se taky projevilo na vyšetření, takže makám na tom, abych víc pila. Snad se mi to povede. Držte pěsti ;) Jinak když byste mě chtěli vidět na YouTube, tak mám s kámoškou kanál, tak když byste chtěli odkaz, tak stačí napsat koment pod tenhle příspěvek a já vám ho sem hodím.

A jak se daří vám? Pro ty, co se snaží hubnout, tak hlavně: POZOR NA VÁNOCE! Zkuste se taky hlídat, ať celá ta snaha není zbytečná. Chce to hlavně pevné nervy. Ale to vy mnozí určitě máte.

Mějte se hezky a já se co nejdřív ozvu,
Ver