Červenec 2017

Já a moje postava

15. července 2017 v 13:41 | ver |  Diety

Co se týče mojí postavy a toho, jaká jsem byla dřív:

Nikdy jsem nebyla z těch nejštíhlejších, to říct nemůžu. Ale možná proto jsem se začala nemít ráda taková, jaká jsem. Vím, že se říká, že by se člověk měl mít rád takovej, jakej je, ale u mě to prostě nějak nejde. Chci být dokonalá. Mít dokonalou postavu (břicho, nohy, prsa,...) a cítit se ve svým vlastním těle skvěle.

V dřívějších letech (když mi bylo tak 16, 17) jsem měla jistou epizodu. To konkrétně poruchy příjmu potravy. Za tu dobu, co jsem trpěla těmahle poruchama jsem si začala uvědomovat (ikdyž to může znít bláznivě), že takhle nějak bych asi měla jíst nebo možná o něco málo víc, abych měla ploché bříško a nemusela se bát vyjít mezi lidi v šortkách a croptopu.

Je sice pravda, že v tu dobu, co jsem jedla, byl podle některých už moc extrém (já to tehdy ale nevnímala). Snídala jsem kafe (jen tak, bez ničeho), pak šla do školy, kde jsem obvykle neměla nic, protože jsem ani neměla potřebu něco jíst. Na obědy jsem nechtěla chodit, protože to by znamenalo jíst před ostatníma a to pro mě byl v tu dobu horor (což asi někteří z vás, kteří si prošli poruchou příjmu potravy, taky znáte). Když jsem přišla domů, což bylo tak kolem 4, dala jsem si max půlku rohlíku a zase jsem utíkala z domu, protože jsem měla tréninky. Tenkrát jsem dělala jak tenis, tak box, tak i jógu, protože jsem potřebovala mít co nejvíc pohybu, abych nemusela myslet na mého úhlavního nepřítele: JÍDLO.
Chodila jsem domů zhruba kolem 9 nebo půl 10 a to už pak vážně nebyla chuť nebo nálada na jídlo, protože jsem musela ještě se učit do školy, dělat úkoly a podobný věci. Takže jsem si tak max udělala kafe (tentokrát s troškou cukru) a učila se do 1 nebo klidně i do 2 do rána.
A teď se zdá, že žiju už několik let bez žádné takové nemoci, jako je anorexie nebo bulimie.

Teďka jsem se ale rozhodla, že do hubnutí půjdu zdravě a moc se těším na výsledek! :)
Nikdy se ničeho nevzdávej a nedej na sobě znát, že si nevěříš, protože potom by mohli začít ostatní lidi říkat, že jsi srab a nebo by byli dokonce i rádi, že jsi v průšvihu. A to jim ty nesmíš dovolit!!! Usmívající se Některým lidem totiž bude vadit i to, že se usmíváš a ty jim přece určitě nechceš udělat tu radost a mračit se! Nebo snad jo? ;)

Oznámení

15. července 2017 v 13:34 | ver |  Diety
Zdravím,

omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale nebyl skoro vůbec čas. Předem jsem vám chtěla napsat, že příspěvky, který budu v následující době publikovat, budou sloužit i mě jako zaznamenávání úspěchu.

Je tomu zhruba týden, co jsme se s kámoškama rozhodly, že se sebou fakt něco uděláme. Vytyčily jsme si cíl a ten chceme všechny splnit. Samozřejmě jsem si vědomá, že nic není zadarmo a že výsledky nejsou hned, ale pak na konci to opravdu stojí za to. A já mám za cíl se na ten konec dostat. Budou sice na mě kladeny překážky, ale od čeho jsou překážky? Aby se PŘEKONÁVALY!!!!!!

Nechci vám tady malovat všechno v růžové barvě, abyste si mysleli, jak mi to vždycky půjde skvěle. Chci to prostě zaznamenat tak, jak to zrovna bude. Moji největší motivací jsou moje dvě kámošky, se kterýma do naší proměny jdeme a taky Fatty, kterej se rozhodl jít do hubnutí taky. Jeho videa jsou pro mě v tuhle chvli neskutečně motivující a rozhodně vytrvám a postupně sem budu přidávat výsledky :)

Všem, kdo jste v něčem podobným, přeju hodně štěstí, pevnou vůli a motivaci. Ať se vám to vše podaří tak, jako nám! :)